triple Najčastejšie otázky

Môžem si vybrať hociktoré miesto (telocvičňu) a kedykoľvek prísť?

Nech sa páči, radi Vás uvidíme v ktorejkoľvek telocvični, ktorá Vám najviac vyhovuje. Začať trénovať môžete kedykoľvek počas celého roka. Stačí nás kontaktovať mailom alebo zatelefonovať. Bližšie Vám budeme vedieť povedať, aká je obsadenosť v jednotlivých telocvičniach.

 

Čo potrebujem na prvý tréning?

Na prvý tréning si stačí zobrať tepláky, tričko s dlhým rukávom, šľapky/ crocsy a fľašu na pitie. Cvičí sa naboso na špeciálnej žinenke. Ak kvôli zdravotným problémov potrebujete ponožky, môžete si priniesť a cvičiť v bielych.

 

Nemám dobrú kondíciu a neviem kotúľ a ani padať. Videl som fotky s veľkými pádmi. Budete tak hádzať aj mňa? Myslíte si, že je to vhodné aj pre mňa?

Nemajte žiadnu obavu. Všetko Vám bude krok za krokom metodicky vysvetľované. Budete cvičiť svojim tempom a podľa svojich schopností.

 

Ak som si tréning aikido vyskúšal/la a rozhodol/la som sa cvičiť vo Vašom klube, ako mám ďalej postupovať?

Každý nový člen sa musí prostredníctvom registračného formulára zaregistrovať na našej stránke. Registračné heslo Vám bude oznámené na tréningu. Zároveň dostanete číslo účtu na ktoré treba zaplatiť členský príspevok.

 

Kde si môžem kúpiť kimono a zbrane na aikido?

Kimono a zbrane si môžete zakúpiť v našom klube na Vranovskej 4 v Bratislave v priestoroch Fitness centra, kontakt: +421 2/63813182.

Napíšte nám

* Povinné položky