triple Všeobecné informácie

Tento rok je naše občianske združenie Slovenská národná federácia AIKIDO prijímateľom 2% z dane. Budeme radi, ak nás podporíte darovaním svojich 2%. V týchto časoch, kedy sa športu nedostáva skoro žiadnej podpory, budeme radi za každú pomoc. Získané finančné prostriedky budú použité na prevádzku občianskeho združenia, na podporu a rozvoj športu, ale i na podporu vzdelávania. Budeme radi, ak ho podporíte darovaním vašich 2% z dane.
Prečo darovať 2% z dane?

Tento príspevok môžete darovať z dane z príjmu fyzickej osoby a právnickej osoby dobrovoľne s tým, že vás to nebude stáť nič navyše. Ak by ste tak neurobili, tieto 2 % nezískate vy, ale daňový úrad ich odvedie do štátneho rozpočtu. Preto budeme radi, ak sa svoje 2% rozhodnete darovať práve občianskemu združeniu - Slovenská národná federácia AIKIDO.

Vaše 2% využijeme naplno

Vaše darované 2% nášmu občianskemu združeniu využijeme naozaj do posledného centa. Našim členom budeme môcť aj vďaka tejto podpore zabezpečiť pravidelné tréningy a tým zabezpečiť podporu športu na Slovensku a umožníte nám zakúpiť nové športové pomôcky.

Ako postupovať pri darovaní 2%?

Postup darovania 2% nie je zložitým procesom, avšak pre zjednodušenie vám prikladáme jednotlivé postupy a tlačivá:

Postup pre ZAMESTNANCOV
Postup pre FYZICKÉ OSOBY
Postup pre PRÁVNICKÉ OSOBY

AKO NÁM EŠTE MÔŽETE POMÔCŤ?
 
Zdieľajte našu stránku s priateľmi: Facebook a Instagram

Naše údaje:

IČO: 30786801
Právna forma: Občianske združenie
Obchodné meno/názov: Slovenská národná federácia AIKIDO
Ulica: M. Marečka 9
PSČ: 841 08
Obec: Bratislava – mestská časť Devínska Nová Ves

Napíšte nám

* Povinné položky