triple Všeobecné informácie

Slovenská národná federácia AIKIDO je občianske združenie, ktoré založil zakladateľ našej školy pán Kurilla. Ide o občianske združenie, ktoré sa venuje podpore a rozvoju nie len športu a bojových umení, ale aj podpore vzdelávania na našej škole. Pokúsme sa spolu vylepšiť materiálno-technické vybavenie našej školy a doprajme žiakom to najlepšie. Naše deti si to zaslúžia!

Čo ma to bude stáť?

Nič. Ak by ste tak neurobili, tieto 2 % nezískate vy, ale daňový úrad ich odvedie do štátneho rozpočtu. Ak však prispejete, peniaze sa dostanú priamo k vašim deťom.

Aby sme vám ušetrili čas, prikladáme jednotlivé postupy a tlačivá

Postup pre ZAMESTNANCOV
Postup pre FYZICKÉ OSOBY
Postup pre PRÁVNICKÉ OSOBY

Časové lehoty pre tých, ktorí chcú poukázať % zo zaplatenej dane:

15.1.2023- Komora notárov SR zverejní definitívny Zoznam prijímateľov 2% na rok 2023

15.2.2023 – posledný termín pre zamestnancov, aby požiadali zamestnávateľov o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb

31.03.2023 – posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane (3% v prípade dobrovoľníkov).

31.03.2023 – posledný termín na podanie daňového priznania pre právnické osoby – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane – POZOR! ak chce právnická osoba poukázať 2% z dane, termín na podanie daňového priznania je zároveň aj posledným termínom na darovanie financií vo výške 0,5%. Ak právnická osoba nedaruje 0,5%, tak v roku 2023 môže poukázať iba 1,0% z dane.

30.04.2023 – termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane)

AKO NÁM EŠTE MÔŽETE POMÔCŤ?
 
Zdieľajte našu stránku s priateľmi: Facebook a Instagram

Naše údaje:

IČO: 30786801
Právna forma: Občianske združenie
Obchodné meno/názov: Slovenská národná federácia AIKIDO
Ulica: M. Marečka 9
PSČ: 841 08
Obec: Bratislava – mestská časť Devínska Nová Ves

Napíšte nám

* Povinné položky